Directori

EQUIP DIRECTIU

DIRECTOR DE ESCUELA

de la Casa Lillo, Miguel Ángel

Email: director.epse@umh.es

SECRETARIO DE ESCUELA

Galiano Ibarra, Vicente

Email: secretario.epse@umh.es

SUBDIRECTOR DE GRAU EN ENGINYERIA ELECTRÒNICA I AUTOMÀTICA INDUSTRIAL

Sabater Navarro, José María

Email: j.sabater@umh.es

SUBDIRECTOR DE GRAU EN ENGINYERIA MECÀNICA

Peral Orts, Ramón

Email: ramon.peral@umh.es

SUBDIRECTOR DE GRAU EN ENGINYERIA ELÉCTRICA

Lucas Miralles, Manuel

Email: mlucas@umh.es

SUBDIRECTOR DE GRAU EN ENGINYERIA DE TECNOLOGIES DE TELECOMUNICACIÓN

Ávila Navarro, Ernesto

Email: eavila@umh.es

SUBDIRECTOR DE GRAU EN ENGINYERIA INFORMÀTICA EN TECNOLOGIES DE LA INFORMACION

Peñalver Benavent, Antonio

Email: apenalver@umh.es

SUBDIRECTORA DE QUALITAT I RELACIONS INSTITUCIONALES

Concepción Parejo Prats

Email: c.parejo@umh.es

SUBDIRECTOR DE RELACIONS INTERNACIONALES

Rodriguez Martinez, Alberto

Email: arodriguezm@umh.es

.

REPRESENTACIÓ ESTUDIANTIL

DELEGAT D’ESTUDIANTS DE CENTRE

Adrián Rodríguez Moreno

Email: dec.epse@delegacion.umh.es

VICEDELEGADA D’ESTUDIANTS DE CENTRE

Lucía Almagro Bleda

Email: vice.epse@delegacion.umh.es

SECRETARI D’ESTUDIANTS DE CENTRE

Francisco Javier Verdú García

Email: secre.epse@delegacion.umh.es

.

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS 

ADMINISTRATIUS

Montoya García, Antonia

Email: a.montoya@umh.es

Garlito Avilés, Eva

Email: eva.garlito@umh.es

Ganga Navarro, Joaquín

Email: j.ganga@umh.es

3 abril 2017